لوازم یدکی ام وی ام

MVM  

فقط با یک تماس – پخش به سراسر ایران

چرا باید با خیال آسوده از لوازم یدکی ممد یدک خرید کنید؟

فروشگاه لوازم یدکی ممد، در قلب بازار تضمین می‌کند قطعات اصلی مربوط به MVM را با تضمین کیفیت و کف قیمت بازار در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا با خیال آسوده بتوانند از آن استفاده کنند.

لوازم یدکی ام وی ام MVM

خودروهای چینی ام وی ام جزء محصولات شناخته شده و پرفروش در بین ماشین‌های چینی در بازار ایران است. اما با جستجوی برند MVM در گوگل به زبان خارجی، بیشتر با سایت‌های ایرانی برخورد می‌کنیم تا با یک کمپانی چینی. دلیل آن این است که در واقع MVM یک برند ایرانی مربوط به شرکت “مدیران خودرو” از شرکت‌های تابعه “کرمان موتور” است.

 

سوالی که ذهن مشتریان را ممکن است مشغول کند این است که شرکت اصلی که این خودروی چینی را تولید می‌کند، کدام کمپانی چینی است؟

در واقع شرکت صنایع خودروسازی مدیران، خودروهای اتومبیل سازی ”CHERY” چین را در ایران مونتاژ می‌کنند و با دو برند ”ام وی ام” و ”چری” به فروش می‌رساند.

چری یک شرکت اتومبیلرانی چینی است که در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد و از نظر تولید دهمین خودروساز بزرگ در چین است.

در ایران محصولات MVM در مدل‌های X33 – X22 – X33S و 315 و x55 در بازار عرضه می‌شوند. همچنین محصولات گروه CHERY را خودروهای آریزو ۵ و آریزو ۶ و تیگو ۵ و تیگو ۷ در بر می‌گیرد.

 

با توجه به حجم فروش بالای این محصولات در ایران در چند سال گذشته، به ویژه خودروی MVM315، ارائه خدمات پس از فروش و مهم‌تر از آن، تامین و فروش لوازم یدکی MVM315 و سایر محصولات ام وی ام و چری برای مشتریان، به یک نیاز مهم در بازار خرید لوازم یدکی خودرو تبدیل شده است.

 

از طرفی به دلیل مشغله بالای مشتریان، زمانبر بودن رفت و آمد برای خرید محصول و از آن مهم‌تر، خرید لوازم یدکی خودروی چینی معتبر، این مجموعه با سابقه، محصولات خود را در سایت MAMADYADAK.IR تنها با یک تماس در سریع‌ترین زمان با تضمین کیفیت و تضمین بهترین قیمت بازار، به تهران و تمامی شهرستان‌ها ارسال می‌کند.

 

همچنین برای لوازم یدکی ام وی ام بازار و نیز کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید سری به ما بزنید. پایین‌ترین قیمت‌های لوازم یدکی ام وی ام خیابان ملت را و نیز لوازم یدکی ام وی ام شوش را از ممد یدک تهیه کنید. در حال حاضر فروش تنها از طریق پاسخگویی تلفنی انجام می‌شود اما در آینده فروش اینترنتی لوازم ام وی ام نیز در سایت امکان‌پذیر خواهد شد.

 

خبر خوبی که فروشگاه ممد یدک برای مشتریان دارد این است که در هر نقطه از تهران و ایران که باشند از لوازم یدکی ام وی ام شرق تهران گرفته تا لوازم یدکی ام وی ام غرب تهران تنها با یک تماس در اختیارشان قرار خواهد گرفت. برای شهرستان‌ها نیز از لوازم یدکی ام وی ام مشهد و سایر شهرها مانند لوازم یدکی ام وی ام تبریز نیز امکان ارسال سریع وجود دارد. برای ساکنان کرج نیز بهترین گزینه برای لوازم یدکی ام وی ام کرج می‌تواند نمایندگی قطعات ام وی ام ممد یدک باشد.